foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
im. Joachima Chreptowicza
w Ostrowcu Świętokrzyskim
LO Nr II

Dziennik elektroniczny

Rajd itegracyjny 2019

Złota Szkoła

Stronę odwiedza

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Sekretariat

Godziny pracy sekretariatu:
7.00 - 15.00

Obsługa interesantów:

pon., wt., czw., pt.:
10.30 - 14.30

środa:
dzień pracy wewnętrznej
(sekretariat nie obsługuje
interesantów)

W dniach 6.06.2019 - 12.06.2019 w LO Nr I odbył się turniej koszykówki klas I szkół ponadgimnazjalnych, pod patronatem Starosty Powiatu Ostrowieckiego pani Marzeny Dębniak. W zawodach wzięło udział 6 zespołów.

Drużyna z naszej szkoły w pierwszym meczu pokonała zespół ZS Nr 3 15-8, w następnym meczu przegrała z drużyną LO Nr I 13-16, w kolejnym spotkaniu pokonaliśmy zespół CKZiU 29-9, następnie wygraliśmy z drużyną LO Nr III 16-13 i w ostatnim spotkaniu wygraliśmy z zespołem ZS Nr I 26-1. Ostatecznie drużyna z naszej szkoły zajęła w turniej II miejsce. Opiekunem zespołu był Piotr Zak. Wyróżniającymi zawodnikami w naszym zespole byli Dominik Jewiak, Jakub Wykierski i Mateusz Monte.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. W naszym zespole wystąpili - Jakub Wykierski, Dominik Jewiak, Dawid Orłowski, Julian Mucha, Bartek Michalski, Adam Stodulski, Hubert Matysiak, Mateusz Berner, Jakub Zając, Mateusz Monte i Jakub Sobieraj.


Copyright © 2019 LO II Ostrowiec Św. Rights Reserved.