foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
im. Joachima Chreptowicza
w Ostrowcu Świętokrzyskim
LO Nr II

Dziennik elektroniczny

Rajd itegracyjny 2019

Złota Szkoła

Stronę odwiedza

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Sekretariat

Godziny pracy sekretariatu:
7.00 - 15.00

Obsługa interesantów:

pon., wt., czw., pt.:
10.30 - 14.30

środa:
dzień pracy wewnętrznej
(sekretariat nie obsługuje
interesantów)

W dniach 4-8 lutego reprezentacja naszej szkoły brała udział w turnieju futsalu zorganizowanym przez Starostwo  Powiatowe w Ostrowcu. W pierwszej fazie  turnieju drużyna naszej szkoły zremisowała z zespołem  LO nr III   1-1 oraz z zespołem LO nr I  3-3. W drugiej fazie turnieju  nasz zespół przegrał mecz z drużyną ZS nr 2  3-7,oraz z   ZS nr 3  2-5, następnie  wygraliśmy  z drużyną ZSOMS  3-2  oraz  z zespołem ZS nr 1 4-1. Drużyna nasza zajęła w turnieju IV miejsce. W naszej drużynie grali: Monte Mateusz, Osuch Jakub, Smoliński  Jakub, Wójtowicz  Hubert, Zając Jakub, Mytkowski Michał, Drożdżal  Kamil, Partyka Mateusz, Madej Krzysztof, Lipiński Łukasz, Burda Bartek, Rogoziński Krzysztof, Walesic Jakub, Wosiek Dawid, Kotwa Jakub. Opiekunem zespołu był Piotr Żak.
Na zdjęciu  z naszą drużyną stoi Naczelnik Wydziału Oświaty, Opieki Zdrowotnej  i Spraw Społecznych mgr Mariusz Łata.


Copyright © 2019 LO II Ostrowiec Św. Rights Reserved.