foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
im. Joachima Chreptowicza
w Ostrowcu Świętokrzyskim
LO Nr II

Dziennik elektroniczny

Rajd itegracyjny 2019

Złota Szkoła

Stronę odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Sekretariat

Godziny pracy sekretariatu:
7.00 - 15.00

Obsługa interesantów:

pon., wt., czw., pt.:
10.30 - 14.30

środa:
dzień pracy wewnętrznej
(sekretariat nie obsługuje
interesantów)

Liceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima Chreptowicza zawsze ochoczo włącza się w niesienie pomocy ludziom, którzy w różnych momentach swojego życia potrzebują wsparcia i ludzkiej życzliwości. Tym razem, w tłusty czwartek, społeczność „Chreptowicza” wspierała akcję mającą na celu pomoc w leczeniu nauczyciela z LO nr III, pana Szymona Pająka.

 

Pod hasłem „Chreptusy” dla „Bronka” Samorząd Uczniowski wraz ze swym opiekunem panią Iwoną Styczeń zorganizował kiermasz pączków, babeczek, ciast i przeróżnych słodkości .W przygotowanie tej kulinarnej, a przede wszystkim ze szczytnym celem uczty zaangażowane były wszystkie klasy, które własnoręcznie upiekły przeróżne smakołyki. Dochód ze sprzedaży przepysznych ciast, zjadanych z wielkim apetytem „na zdrowie” pana Szymona Pająka, w całości zostaną przeznaczone na dalsze leczenia nauczyciela. Podobnie będzie z drugą inicjatywą, której pomysłodawcą jest dyrektor szkoły Sławomir Miszczuk - już 4.marca , w Dzień Patrona Szkoły, przeprowadzona zostanie akcja charytatywna, ale w zupełnie innej formie, i można nawet dodać, że dość oryginalnej.

Do pozyskanych z akcji funduszy na leczenie nauczyciela z „ Bronka” wszyscy z „Chreptowicza”: nauczyciele, uczniowie z rodzicami i pracownicy niepedagogiczni, dołączają życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!


Copyright © 2019 LO II Ostrowiec Św. Rights Reserved.