foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
im. Joachima Chreptowicza
w Ostrowcu Świętokrzyskim
LO Nr II

W piątek 9 listopada 2018 roku odbyły się w naszej szkole obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uroczystości rozpoczęliśmy polonezem do muzyki Bartosza Chajdeckiego. Cały orszak poprowadziła przez korytarze szkolne na plac apelowy para - dyrektor szkoły mgr. Sławomir Miszczuk oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Katarzyna Pacholczak. Tego dnia wszystkich obowiązywał strój galowy przyozdobiony kotylionem wykonanym przez Samorząd Uczniowski. Kotyliony otrzymali wszyscy nauczyciele i uczniowie naszego liceum. O godzinie 11:11 cała społeczność szkolna zaśpiewała 4 zwrotki hymnu państwowego. Następnie klasy udały się na program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II b.


Copyright © 2019 LO II Ostrowiec Św. Rights Reserved.